Levné letenky

Fotografie: | Licence: CC 2.0

0

Zpáteční letenka z Prahy do Říma za 554 Kč

Letecká společnost Wizzair si připravila na závěr letošního roku speciální nabídku, kdy na vybrané lety nabízí slevu až 30% na letenky. V rámci této akci si tak můžete například pořídit zpáteční letenku z Prahy do Říma za krásných 554 Kč. Tato cena je pro členy WDC, ti jenž členy nejsou potom za stejnou letenku zaplatí 694 Kč, což je ale podle nás pořád super cena! Na výběr je několik termínu v únoru a březnu. Vhodným termínem na pár dní může být například od 9. – 11. března nebo o týden později od 16. do 18. března.

Itálie – Řím

Ručička teploměru se v únoru i v Římě moc vysoko nevyšplhá, protože průměrná teplota v tomto měsíci se pohybuje okolo 10 stupňů. Nicméně návštěva v tomto měsíci má jednu nespornou výhodu a to, že tam nebude tolik turistů. Takže nebudou ani takové fronty jako v létě, ale co je možná důležitější a to že i hotely budou levnější.

Ubytování v Říme

Jak jsem již zmínil, některé hotely vyjdou mimo sezónu levněji než v létě, takže cena pokoje pro dvě osoby se dá sehnat již okolo 700 Kč na noc, zatímco v létě by to bylo určitě o pár stovek víc. Nejširší nabídku ubytování v Římě naleznete na Booking.com, kde jsou občas i zajímavé akce a slevy.

LETENKA PRAHA – ŘÍM
Cena: 812 Kč
Termíny: únor a březen 2017
Letecká společnost: Wizzair
Zavazadla: Příruční zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm ZDARMA
REZERVACE ZDE

Štítky:


Komentáře nejsou povoleny.

Back to Top ↑