Komerční články Kanáry

Fotografie: Francesco Crippa | Licence: CC 2.0

0

Zimní dovolená na Kanárských ostrovech

V Česku panuje zimní počasí a teplých dní se v následujících pár měsících asi jen tak nedočkáme. To ale neznamená, že bychom si za teplem nemohli někam vyrazit. Pokud tedy nepatříte mezi ty, kteří zimu zbožňují a každým rokem se nemůžou dočkat, až napadne první sníh a oni budou moci vytáhnout lyže, běžky a naplno si užít mrazivé počasí, tak nezoufejte, protože za teplem můžete odletět do exotických krajin, kde si budete moci naplno užívat sluníčka a až nesnesitelně vysokých teplot.

Kde strávit zimní dovolenou?

Proč si k Vánocům tedy neudělat radost a nestrávit zimní dovolenou někde u moře? Mezi Čechy jsou velmi oblíbenou destinací ke strávení zimní dovolené Kanárské ostrovy.

Není se čemu divit, protože zatímco u nás se teploty v prosinci pohybují převážně v mínusových hodnotách, tak na Kanárských ostrovech teplota vzduchu neklesne pod 20 stupňů. Pokud se tedy rozhodnete strávit dovolenou na Kanárech, tak rozhodně nebudete litovat, neboť kromě krásných písečných pláží tam naleznete také mnoho turistických památek a skvělou místní kuchyni.

Tato dovolená není určena jenom pro ty, kteří hledají odpočinek, ale i pro ty, kteří rádi tráví svoji dovolenou aktivně, protože Kanárské ostrovy jsou doslova rájem pro všechny potápěče, surfaře, ale i hráče golfu, kteří tam naleznou spoustu kvalitních golfových hřišť.

Kdy si dovolenou objednat?

Ideální dobou pro objednání zimní dovolené je buď s velkým předstihem, kdy ji pořídíte až o několik desítek procent levněji. Jedná se o tzv. first minute dovolené a kromě toho, že je first minute výrazně levnější oproti klasickým dovoleným, tak má ještě jednu velkou výhodu, a to tu, že si můžete vybrat ten nejlepší hotel, protože v té době jsou ještě všechny hotely volné.

Pokud jste se však rozhodli, že strávíte zimní dovolenou u moře až na poslední chvíli a nestihli si tak vaší dovolenou objednat s velkým předstihem, tak nezoufejte, protože pro vás tu je last minute, kdy si dovolenou objednáte jenom pár dní před odjezdem a to taky za výhodnou cenu, protože hotely se snaží doprodat zbývající volné pokoje a tak je nabízejí za nižší cenu.

Tak na co ještě čekáte, sbalte si věci a užijte si slunečného počasí s vaší rodinou i během Vánoc!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top ↑