Levné letenky no image

Fotografie: | Licence: CC 2.0

0

Poznejte krásy Toskánska s letenkami od 1 805 Kč

S pěknou akcí prišla letecká společnost Air One, která momentálně nabízí zpáteční letenky z Prahy do Pisy za pěkných 1 805 Kč. Tyto letenky jsou na období od července do října, kdy budete mít na své dovolené opravdu krásné italské počasí. S těmito letenkami tak máte jedinečnou příležitost prozkoumat krásy severní Itálie.

Pisa je sice krásné město, ale jeden nebo dva dny vám budou k prozkoumátí tohoto města bohatě stačit. Proto vám doporučujeme, abyste si po příletu vypůjčili auto (ideálně nějaké menší, později se dozvíte proč) a mohli tak prozkoumat krásy Toskánska. Ještě než opustíte Pisu, tak byste rozhodně měli navštívit světoznámou Šikmou věž. Jakmile tohle budete mít absolvováno, tak máte několik možností. Buď můžete vyrazit za památkami do Florencie nebo se můžete vydat k Ligurskému pobřeží.

My vám doporučujeme spíše zvolit druhou možnost, protože Florencie je opravdu nádherným mětem plným památek, ale vzhledem k vysokým teplotám, které budou především v červenci a srpnu panovat, tak ideálnější volbou je vyrazit právě k  Ligurskému pobřeží. Za návštěvu určitě stojí malebná rybářská vesnička Cinque Terra. Avšak dostat se do této vesničky není nic jednoduchého a tím se dostáváme k tomu, proč jsem vám dříve doporučoval si vypůjčit nějaké menší auto. Cesta je totiž velmi úzká a je plná serpentin, maximální povolená rychlost tam je sice 80 km/h ale veřte mi, že rychleji než 30 nepojedete.

Pokud se rozhodnete pro delší dovolenou, tak můžete samozřejmě navštívit také Řím nebo se vydat více na sever k italským jezerům, která jsou v letním období naprosto úchvatná – je to pouze na vás 🙂

LETENKA PRAHA – PISA
Cena: 1 805 Kč
Termín: červenec – říjen
Zavazadla: Příruční zdarma
Rezervace ZDE

Štítky:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top ↑