Komerční články

Fotografie: Radek Bařina | Licence: CC 2.0

0

Poznávejte krásy Slovenska a hýčkejte svoje tělo

Chcete obdivovat krásy Slovenska a rádi byste našli tip, kde najdete krásnou přírodu i zajímavé možnosti pro výlety a zábavu? Vydejte se do Žiliny. Můžete odsud vyrážet do přírody a maximálně si svůj pobyt užít, a to jak v létě, tak i v zimě.

Vychutnejte si wellness pobyt i zimní sportování

Najdete levné ubytování v Žilině a uvidíte, že to máte jenom kousek, pouhých 12 km do lázní v Rajeckých Teplicích. Máte-li chuť nechat se hýčkat pomocí wellness procedur, absolvovat očistu těla v sauně, pomoci bolavým zádům díky masážím, rozhýbat svaly plaváním v termálním bazénu, máte ideální příležitost. Dopřejte si ji. Kdo ale dá přednost turistice, ani on nepřijde zkrátka. Okolní krajina stojí za pořádnou túru, jenom 10 km od Žiliny najdete zříceninu hradu Strečno, která se může stát cílem vašeho romantického výletu. Škodní nebudete ani v zimě, pokud rádi vyrážíte sjíždět zasněžené svahy. Nedaleko, tedy cca 25 km od Žiliny jsou lyžařská střediska Vrátna. Martinské hole nebo Veľká Rača-Očadnica a najdete zde spoustu vyžití v zimních závějích.

Užijte si líbánky podle chuti

Lokalita je ideální třeba i pro strávení líbánek. Svatební hotel Žilina vám zajistí důstojnou a příjemnou oslavu vašeho důležitého životního kroku se vším komfortem. Novomanželé pak mohou vyrazit na romantické procházky po okolí, užít si relaxaci, a pokud patří mezi milovníky sportu, pak si i trochu zasportovat nebo se vzájemně věnovat péči o partnera.

Pečujte vhodně o vlasy

Společné chvíle jsou jako stvořené k péči o sebe a toho druhého. Nedílnou součástí hýčkání svého i partnerova těla je kvalitní kosmetika, která nám prospívá. Vyberte si z nabídky vlasové kosmetiky, kam patří nejenom šampony, ale i spousta dalších pečujících přípravků jako vlasová séra, keratin. Vše pomáhá zlepšit kvalitu vašich vlasů a snížit jejich vypadávání.

Štítky:


Komentáře nejsou povoleny.

Back to Top ↑