Pojistěte se při cestě do zahraničí

Prázdniny jsou za dveřmi a léto vybízí k vytouženému cestování a dovolené. Ať už jedete objevovat památky, procházet města, zažít dobrodružství v přírodě nebo dáváte přednost koupání u moře a sluníčku, nezapomeňte na cestovní pojištění. Stojí pár korun, ale ušetří vám desítky tisíc.

Proč se pojistit?

Mějte na paměti, že i zdánlivě odpočinkovou dovolenou může zkomplikovat úraz
či náhlé onemocnění. Ošetření a léčebné výlohy v zahraničí jsou mnohonásobně dražší než v tuzemsku. Nenechte se zaskočit náhlou nepříjemnou událostí a zařiďte si před dovolenou cestovní pojištění.

Výhody cestovního pojištění

  • Poskytne vám finanční jistotu při úrazu či onemocnění.
  • V případě, že dojde k pojistné události, pojišťovna vám hradí veškeré finanční náklady na pokrytí léčebných výloh, hospitalizaci, převozy, léky, lékařské zákroky
    a repatriaci.
  • Vstupní náklady jsou malé, ale ušetří vám velké výdaje.
  • Cestovní pojištění online zařídíte např. na ePojištění.cz během několika minut.
  • Nechce se vám procházet nabídky jednotlivých pojišťoven? Nemusíte.
    Na webu najdete srovnání cestovního pojištění na jednom místě. Stačí, když zadáte do kalkulačky údaje o cestě a ihned dostanete přehledné nabídky.

Pojištění na míru

Vyberte si ze základních nebo doplňkových nabídek. V základních balíčcích najdete pojištění léčebných výloh a asistenční služby. Chcete zvýšit ochranu? Rozšířená nabídka zahrnuje například pojištění odpovědnosti, úrazu, zavazadel, zpoždění letu nebo stornopoplatků. Nenechte si zkazit dovolenou a vsaďte na jistotu.

 


Komentáře nejsou povoleny.

Back to Top ↑