Levné letenky

Fotografie: Moyan Brenn | Licence: CC 2.0

0

Podzim v Paříži s letenkami od 540 Kč

Jak už jste si asi zvykli, tak pokud chcete navštívit nějakou evropskou metropoli, tak většinou nejlevnější letenku do ní seženete s odletem z Polska. Paříž není vyjímkou a momentálně nejlevnější letenky do tohoto nádherného města jsou s odletem z polské Wroclawi, kdy za zpáteční letenku zaplatíte skvělých 540 Kč!

Letenka za tuto cenu je v termínu od 26. do 30. listopadu a je u letecké nízkonákladové společnosti Wizzair. Cena 540 Kč je určena pro členy WDC (= Wizzair Discount Club). Nečleny vyjde letenka na 806 Kč, ale i to je podle nás pořád velmi dobrá cena.

Jak se dostat do Wrcolavi

Samozřejmě že nejpohodlnější variantou je jet autem, kdy cesta z Prahy nebo Brna trvá přibližně 4 hodiny, zatímco z Ostravy přibližně 2.5 hodiny. Pokud ale auto nemáte, nebo s ním z nějakého důvodu jet nechcete, tak si můžete vybrat zda pojedete vlakem nebo autobusem.

Cesta z letiště do centra Paříže

Přílet je na pařížské letiště Beauvais, odkud si můžete koupit zpáteční jízdenku autobusem za 32€.

Ubytování v Paříži

Ubytování v Paříži pochopitelně nepatří zrovna mezi ty nejlevnější, ale vzhledem k tomu, že poletíte na konci listopadu, tak by ceny neměly být příliš vysoké. Doporučit vám můžeme hotel Hipotel Paris Voltaire Bastille, kde v tom termínu od 26. do 30. listopadu zaplatíte za pokoj pro dvě osoby 7 200 Kč. Pokud se vám toto ubytování ale nelíbí nebo je drahé, tak širokou nabídku ubytování v Paříži naleznete na Booking.com.

LETENKA WROCLAW – PAŘÍŽ
Cena: 540 WDC (800 bez WDC)
Termín: 26. – 30. listopad
Letecká společnost: Wizzair
Zavazadla: Příruční zavazadlo o rozměrech 42x32x25 cm ZDARMA
REZERVACE ZDE

Štítky:


Komentáře nejsou povoleny.

Back to Top ↑