Chorvatsko Makarska

Fotografie: Tony Hisgett | Licence: CC 2.0

1

Makarská riviéra

Jedním z nejčastějších cílů Čechů, kteří se během letní dovolené rozhodli vyrazit k moři je Chorvatsko. Chorvatsko nabízí velké množství krásných pláží, čisté moře a o dost přijatelnější ceny ubytování, než které jsou například na francouzské riviéře nebo kdekoliv jinde v západní Evropě. V Chorvatsku je mnoho různých turistických destinací, ale tou zcela nejpopulárnější je Makarská riviéra.

Makarská riviéra je zhruba 50 kilometrový pás při pobřeží, jehož centrem je letovisko Makarska. Makarská riviéra se nachází v jižní části Chorvatska, takže pokud jedete autem, tak budete muset projet skoro celé Chorvatsko, což může být docela nepříjemné, ale věřte, že ta cesta stojí za to. Na Makarské riviéře jsou jedny z nejkrásnějších oblázkových pláží v celém Chorvatsku a samozřejmostí je i krásné čisté moře. Pobřeží Makarské riviéry je hodně členité, takže tam naleznete hodně krásných zátok, takže je jen na vás, ve které z nich se rozhodnete daný den koupat.

Jelikož je Makarská riviéra jedním z nejnavštěvovanějších letovisek v Chorvatsku, tak tam naleznete spoustu hotelů, apartmánů, restaurací, barů atd. Pokud se tedy rozhodnete navštívit Makarskou riviéru, tak určitě nebudete litovat, protože právě Makarská riviéra splní veškerá vaše očekávání.

Počasí na Makarské riviéře


Štítky:


Jedna odpověď k Makarská riviéra

  1. Ďusi says:

    Chorvatsko je krásná krajina. Hodně lidí tam jezdí za mořem a sluničkem, ale je tam možno podnikat i cyklovýlety a dostat se více do vnitrozemí, které taky je krásné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top ↑