Levné letenky no image

Fotografie: | Licence: CC 2.0

0

Léto na severu Itálie – letenky do Milána za 1 246 Kč

Chcete se podívat v létě do italského Milána? Nyní máte jedinečnou příležitost, protože si můžeta koupit zpáteční letenky z Prahy do Milána za skvělých 1 246 Kč! Avšak má to jeden drobný háček, a to že za tuto cenu je pouze jeden termín a to s odletem 28. května a návratem 9. června.

Milán, je město nacházející se v severní Italii, které je po celém světě známé jako hlavní centrum světové módy. V Miláně proto najdete spoustu obchodů různých světových značek, takže výlet do Milána ocení nejspíš nejedna žena. Avšak Milán není jenom o obchodech, ale také památkách. Za zmínku určitě stojí Milánský dóm nebo Galerie Viktora Emanuela II.

Vzhledem k případné délce pobytu se dá předpokládat, že nebudete chtít celou dovolenou strávit jenom v Miláně. Pár kilometrů východně od Milána se nachází Verona, italské městečko, které se proslavilo díky tragédii Romeo a Julie, protože právě ve Veroně se nachází onen slavný balkón z této hry. Kromě toho kousek na sever od Milána jsou italská jezera (Lago di Como a další), která jsou právě v létě naprostu úžasná.

LETENKA PRAHA – MILÁN
Cena:: 1 246 Kč
Termín:: 28. 5 – 9. 6
Doba letu: 1 hod. 25 min.
Zavazadla: Příruční o nemozené hmotnosti a rozměrech 56x45x25 cm ZDARMA
Rezervace ZDE

Štítky:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top ↑