Komerční články Paříž

Fotografie: James Whitesmith | Licence: CC 2.0

0

Dovolená na vánoce? Paříž nebo exotika

Vánoční svátky pomalu klepou na dveře. Pokud byste chtěli letos zkusit změnu a strávit Vánoce netradičně, máte nejvyšší čas o tom více přemýšlet. Zkusíme vám dát pár tipů, jak si letošní svátky zpříjemnit. Můžete je pojmout tak, že vyrazíte do tepla k moři oslavit tyto nejkrásnější svátky roku. Pokud vás teplo neláká, pak máte další možnost a tou jsou poznávací zájezdy 2014.

Exotika na dosah

Pokud si říkáte, že už teď máte dost nevlídného počasí, neustálé tmy a minima slunečních paprsků, pak zkuste zvážit, zda nevyjet do míst, kde slunce hřeje i na Vánoce. Zkuste vyměnit sníh a cukroví, za bílé pláže a výtečné exotické drinky. Místo vánočního stromečku se budete koukat na krásnou palmu a načerpáte mnoho pozitivní energie, díky které přečkáte zbytek zimy mnohem snáze. Navíc exotický zájezd se nabízí i jako vánoční dárek, který můžete věnovat své rodině. Exotická dovolená 2014 tak může začít.

Romantický víkend v Paříži

V průběhu vánočních svátků můžete strávit víkend v Paříži, který vám přinese mnoho nezapomenutelných zážitků. Největší a nejvyhledávanější evropská metropole, to je právě překrásná Paříž, která vábí turisty z celého světa. Paříž je opravdu impozantní město a co teprve v době vánočních svátků? Pařížské vánoční trhy představují pro turisty neobyčejný zážitek. V době Vánoc se Paříž doslova rozsvítí, patří mezi nejbohatěji vyzdobená města v Evropě. Zkuste objevit kouzlo Vánoc právě v této překrásné metropoli. Můžete si tak užívat vánočních trhů, památek, betlémů a vychutnávat jedinečnou vánoční atmosféru. Rezervujte si zájezd již nyní, Vánoce klepou na dveře.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top ↑