Komerční články Cyklozájezdy

Fotografie: Moyan Brenn | Licence: CC 2.0

0

Cyklozájezdy v Itálii – Poznávejte krásy Itálie ze svého cyklistického sedátka

Období letních dovolených je v plném proudu a většina Čechů vyráží na dovolenou k moři, kde si chtějí odpočinout od pracovního vytížení, zregenerovat svoje tělo a nabrat nové síly. Avšak ne všechny baví celé dny jenom ležet na pláži a kromě plavání prakticky nic nedělat. Někteří lidé nechtějí na své dovolené jenom odpočívat, ale také si chtějí občas zasportovat, a proto preferují aktivně strávené dovolené, kde mohou spojit odpočinek se sportem.

Velmi populární se v poslední době staly takzvané cyklozájezdy. Tyto cyklozájezdy jsou určeny především pro ty, které baví jezdit na kole a také rádi poznávají nové země, protože právě cyklozájezdy spojují tyto dvě činnosti do jednoho, kdy poznáváte nové země ze svého cyklistického sedátka. Jednou z nejlepších zemí, kam vyrazit za takovým cyklozájezdem je Itálie. Tato rozmanitá země je naprostým rájem pro všechny nadšence cyklistiky, protože je tam spousta krásných míst, kde se můžete vydat na svém kole a ať se vydáte kamkoliv, tak všude vás bude obklopovat nádherná příroda.

Cyklozájezdy v Itálii jsou velmi populární, protože kromě zdolávání alpských vrcholů se na svém kole můžete vydat například podél italských řek jako je Isel nebo Drau. Dalším krásným cyklozájezdem v Itálii je pohodová projížďka kolem italského jezera Lago di Garde, kde si můžete jít zaplavat, pokud vás kolo již omrzí. Velmi oblíbené jsou u cykloturistů také italské ostrovy, protože na Sicílii se můžete projet okouzlujícími italskými městečky a pokud budete mít jetště chuť a zbydou vám nějaké síly, tak se můžete vydat i na nejvyšší činnou sopku v Evropě – Etnu. Nicméně o něco více oblíbenější jsou ale cyklozájezdy na Sardínii. Tento ostrov totiž patří k jedněm z nejkrásnějších Evropě a tamní příroda je opravdu dechberoucí. Krásné hory, dlouhé písčité pláže a romantické zátoky vás uchvátí natolik, že si tento ostrov hned po první návštěvě zamilujete.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top ↑