Komerční články Chorvatsko

Fotografie: Glen Scarborough | Licence: CC 2.0

0

Do Chorvatska letecky

Zima je teprve na svém začátku, ale zahřát se můžeme alespoň myšlenkami, kam se vydáme na svou letní dovolenou. Velmi oblíbenou destinací je nepochybně Chorvatsko. Nabízí se hned několik možností, jak se do této oblíbené prázdninové destinace dostat. Nejčastěji lidé volí vlastní dopravu nebo autobus, přestože je to levnější varianta, tak na úkor vlastního pohodlí. V současné době ani za letenku nemusíte zaplatit majlant. Naopak, ceny letenek jdou dolů a proto zvažte i tuto možnost. Letní dovolená Chorvatsko 2014 by mohla být tou nejkrásnější a zároveň nejlevnější rekreací, kterou jste kdy zažili.

Letecká doprava zajistí luxus, který nemusí být drahý

Autobusem nebo autem pojedete do Chorvatska několik hodin, ovšem letecky jste tam z Prahy za hodinu. Je to velký rozdíl, který vám ušetří drahocenný čas. Dopřát si maximální pohodlí není jen o penězích. V současné době můžete zakoupit extra levné letenky. Ušetříte si tak mnoho času, který byste strávili na cestě. Navíc letecká doprava představuje velký podíl komfortu a také je to opravdový zážitek. Letecká doprava do Chorvatska funguje velmi dobře, jedná se o většinou přímé lety z Prahy do chorvatského Splitu nebo Záhřebu. Můžete tak letět se společností ČSA nebo i s nízkonákladovým dopravcem společností SmartWings, který nabízí velmi lákavé ceny.

Chorvatsko letecky  zahrnuje mnoho výhod, stačí jen vyzkoušet cestování, které je mnohem příjemnější a zábavnější pro celou rodinu. Přemýšlejte o své dovolení již nyní, zvolte si tu pravou destinaci. Chorvatsko láká turisty právě pro svou překrásnou přírodu, čisté moře a relativně příznivé ceny.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Back to Top ↑